Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemPopup_Anywhere has a deprecated constructor in /home/hygeia/public_html/plugins/system/popup_anywhere/popup_anywhere.php on line 23
News & Articles

News & Articles


Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/hygeia/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

Çdo ditë e më shumë dëgjojmë raste të çifteve që nuk po munden dot të kenë fëmijë. Përpos pamundësisë për t’u bërë prindër, ata nuk dinë me siguri ku të drejtohen, ku t’i varin shpresat e tyre, kujt t’i besojnë. Ne u interesuam dhe duam të ndajmë me ju lajmin e mirë se sot, në Shqipëri infertiliteti nuk është më pengesë në realizimin e dëshirës tuaj të madhe për të patur fëmijë.

Subcategories

Hygeia Group

SPITALI HYGEIA TIRANЁ, pjesë e Grupit Hygeia Greqi, i cili prej 40 vitesh tashmë, vazhdon tё jetё lider nё tregun e sektorit shëndetësor dhe ka si objektiv kryesor të jetë ofruesi më i madh i shërbimeve mjekësore të integruara në gjithë Europën Juglindore.

Lexo me shumë...

Newsletter

Subscribe for our latest news and offers:

Contacts

Spitali Hygeia Tiranë:
Sekretaria: + 355 4 23 90 000
Urgjenca: + 355 4 23 23 000
Email: info@hygeia.al


Zyra e Spitalit Hygeia Kosovë:
Telefon: 377 49 10 2008
Email: zyrakosove@hygeia.al